Екскурсія в Музей з/д транспорту 

Дякуємо за чудову екскурсію! Організація чудова. Комфортабельний автобус з професійним водієм, якому окреме дякую!!! Відвідали музей залізничного транспорту і бананову ферму! Було цікаво, діти в захваті!Рекомендуємо агенство!!!З подякою, 2-В Білогородської школи №1!!! 

Музей Вишивки 

Музей вишивки або як можна звичайне зробити незвичайним. 

 Цьогоріч познайомилась на ФБ з Вашим туристичним агентством. Спочатку з класом виграли екскурсію, але не змогли поїхати до Києва. Потім я виграла екскурсію в Музей вишивки , господинею якого є Тетяна Протчева, відома київська майстриня. В цьому Музеї з учнями була ще восени. Їм сподобалося там , неймовірні емоції хвилювали довго. Музей. Зовні оформлено в українському стилі( неначе мій кабінет шкільний). Пані Тетяна розповіла про те, що вишиває давно, а нитки такі подарувала майстриня з Японії. Але випадково Тетяна побачила, що нитки сяють вночі, тому відвідування святих місць Ізраїлю і надихнуло вишивати ікони і картини. А потім почалось таке…. Світло вимкнули і … «ожив» рушник . На мене зі звичайного рушника глянув лик Ісуса Христа з Туринської плащаниці. Поряд сміявся Чеширський кіт і сяяв ключик з ключниці, «ожила» лялька – мотанка, і сова поглянула на мене своїми великими очима…Лише накращі емоції викликали такі вироби. Але це ще було не все. В другій галереї побачила інші вироби. До речі, була рік тому тут, то експозиція змінюється і у пані Тетяни з´являються все нові і нові вироби. Саме тут можна побачити унікальні портрети , вишиті в стилі GLOW ART. На мене дивились Стів Джобс і Леся Українка, Юрій Гагарін і Майкл Джексон та інші видатні особи; 100 доларова купюра (неначе справжня),портрет Штрауса з QR – кодом , при скануванні мобільним телефоном можна послухати музику.Це були, звичайно, гарні вишиті картини. До того часу, поки…знову не вимкнули світло. І тут почалось..

Десь «зникло» яблуко Стіва Джобса,засяяв німб Іісуса Христа, долар «пропав», а натомість з’явилась ціла пачка «валюти», мене «вітали» Майкл Джексон і Юрій Гагарін, на дивані «сидів» зовсім справжній скелет, а в кутку на одягненому манекені сяяла краватка. На сьогодні пані Тетяна перетворює інформацію в QR – коди, які можна сканувати і не лише почути музику, але й побачити танок ансамблю Вірського,чи Киї звисоти пташиного польоту, чи…ще багато чого іншого. З цим мистецтвом знайомі в різних куточках світу , де пані Тетяна популяризує українську вишивку : в Шотландії, Франції, Бразилії, Японії, Ізраїлю, Америці, Китаї, Австралії, Канаді та інших країнах. Прикро, що українці не завжди мають змогу подивитись ці шедеври, в основному через необізнаність з тим, що існує такий Музей. Крім цього відвідувачі одержують в подарунок цукор, на упаковках якого зображено зразки вишивки з різних куточків України.  

Хутір Савки

Душевно, пізнавально і смачно. Таке післясмак залишилося у нас від екскурсії в етнографічний комплекс «Хутір Савки», який знаходиться зовсім недалеко від Києва в с. Нові Петрівці.Здавалося б, невелика територія, але стільки вражень і можливостей!

Адже тут можна було не тільки дивитися, але і чіпати, пробувати, працювати: погодувати індиків, попрацювати в кузні і за ткацьким верстатом, змолоти борошно, і навіть порубати дрова.Крім того, тут розроблений цілий ряд екскурсій для школярів на найрізноманітнішу тематику.

Деякі представляють собою «живий урок», спрямований на вивчення української історії та культури, інші - змагання на свіжому повітрі. Так, одна з новинок - традиційні козацькі забави, в яких можуть взяти участь і діти, і батьки.В цілому, так звана «Хата Савки» порадувала нас можливістю вдихнути український колорит, познайомитися із старовинною начинням, зібраної з різних місць України, спробувати домашню їжу з печі ...

Окремо хочеться відзначити привітних і доброзичливих господарів, які з любов'ю ставляться не тільки до своєї справи, а й до своїх гостей. 

Межигір'я

 «Межигір'я» - колишня резиденція Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, яку він займав з 2002 року по 2014 рік.

Ще раніше, до 1935 року тут знаходився Межигірський монастир, але з перекладом столиці з Харкова до Києва в 1934 році було вирішено знести монастир і на його місці побудувати резиденцію для урядовців. За радянських часів «Межигір'я» було резиденцією Павла Постишева, Станіслава Косіора, Микити Хрущова і Володимира Щербицького. У 2012 році Межигір'я виведено в приватну власність.

Але, як відомо, в 2014-му році колишня урядова резиденція стала доступною для всіх бажаючих. І ми опинилися серед них. Адже Межигір'я - це не тільки «музей корупції» з "Хонка" і сауною.Це неосяжні простори і неймовірні пейзажі: доглянуті парки, рукотворні озера, Київське море, зоопарк і величезне поле для гольфу.

Останні два місця і сподобалися найбільше. Тут можна було захопити з собою їжу і влаштувати пікнік, або просто гуляти, бігати, при бажанні взяти напрокат велосипеди, адже пішки обійти територію з її гірським ландшафтом - не під силу. І це один з приводів повернутися сюди ще.