Тури по Чернівцям
тури
<span style="font-weight: bold;">Долина Тюльпанів - Анина Гора - Вижниця - Чернівці</span>
Долина Тюльпанів - Анина Гора - Вижниця - Чернівці
від 1535 грн/люд 
У Чернівецькій області в селі Мамаївці є містечко, яке не поступається за красою голландським полях тюльпанів.Майже сорок унікальних сортів тюльпанів цвітуть на великому полі в Мамаївцях. Море яскравих кольорів буде радувати око протягом Великодніх свят. Тут можна зробити неповторні сімейні фотографії.Помаранчеві, рожеві з лимонним відтінком, жовті, білі і схожі на червоний оксамит ...  
<span style="font-weight: bold;">КАТАННЯ НА СНОУТЮБАХ ЧИ ЛИЖАХ У МИГОВО + ЧЕРНІВЦІ (2 ДНІ /1 НІЧ)</span><br>
КАТАННЯ НА СНОУТЮБАХ ЧИ ЛИЖАХ У МИГОВО + ЧЕРНІВЦІ (2 ДНІ /1 НІЧ)
від 1290 грн/люд
Виїзд в гірськолижний центр Мигове, розміщений в центрі Буковинських Карпат. Взимку - один з кращих курортів України для дітей!

Чернівці: оглядова екскурсія + Чернівецький національний університет

<span style="font-weight: bold;">Чернівці - маленький Париж</span>
Чернівці - маленький Париж
від 515 грн/люд
Виїзд на оглядову екскурсію по місту Чернівці.Старе місто: його вулиці і площі, унікальні споруди і дивовижні пам'ятки архітектури другої половини 19 ст. Площа Центральна з міською ратушею (1847 г.), Театральна - з незвичайним архітектурним ансамблем будівель, площі Філармонії і Турецька. 
<span style="font-weight: bold;">Чернівці + Хотин + Кам'янець-Подільський</span>
Чернівці + Хотин + Кам'янець-Подільський
від 1185 грн/люд
Хотин - Кам'янець-Подільський, зупинка в Хотині. Екскурсія в Хотинську фортецю - пам'ятник історії і архітектури 11-19 ст. Стіни фортеці пам'ятають вояків Дмитра Вишневецького і славну перемогу над турками Петра Дорошенка, оспівану істориками і поетами. 
<span style="font-weight: bold;">Коломия - Яремче - Чернівці</span>
Коломия - Яремче - Чернівці
від 1315 грн/люд
Знайомство з історичним центром, його площами і вулочками, унікальними архітектурними пам'ятками. Відвідування бувшої резиденції буковинських митрополитів (теперішній Чернівецький національний університет). Екскурсія до музею ім. О. Кобилянької.