В Индии, начиная с детства, женский род ходит с точками на лбу. Кругом было тихо, как будто все вымерли...

 

Долина Тюльпанів - Анина Гора - Вижниця - Чернівці

Тривалість туру: 2 дні/1 ніч
1 день
Зустріч групи на з / д вокзалі в м.Чернівці.
Поселення в готелі.
Сніданок.
Виїзд на екскурсію по маршруту Долина Тюльпанів - Анина гора - Вижниця. У Чернівецькій області в селі Мамаївці є містечко, яке не поступається за красою голландським полях тюльпанів. Майже сорок унікальних сортів тюльпанів цвітуть на великому полі в Мамаївцях. Море яскравих кольорів буде радувати око протягом Великодніх свят. Тут можна зробити неповторні сімейні фотографії. Помаранчеві, рожеві з лимонним відтінком, жовті, білі і схожі на червоний оксамит ... Усі квіти висаджені чітко за кольорами і сортам, а тому утворюють барвистий геометричний візерунок. 
Дуже дивує форма тюльпанів: жовті нагадують піони, маленькі червоні - троянди! Аромати квітів взагалі несподівані - деякі сорти пахнуть ніжно і приємно, інші мають настільки інтенсивний запах, паморочиться голова. Ну, а на дотик ви тут навіть знайдете такі тюльпани, пелюстки яких настільки міцні, що здаються пластмасовими. Поле тюльпанів висадив буковинець Олександр Стратійчук. Він вирощує квіти для продажу цибулин. Щорічно на його полі з'являються нові сорти тюльпанів.
- Працював в Голландії, звідки і привіз любов до квітів і свою мрію вирощувати тюльпани, - розповідає Олександр. - Все було просто: більше восьми років працював для того, щоб висадити перше поле квітів. Це дуже велика робота, але цікаво. Це щасливе поєднання роботи і романтики.
Далі Ви почуєте легенди Анниной Гори і відвідайте діючий жіночий монастир Св. Праведниці Анни.
Прибуття до Вижниці - ворота Буковинських Карпат. Неповторний колорит гуцульського ландшафту, екстрим прогулянка - екскурсія на Перевал Німчич - все це гори, які надихають на гарний настрій. Повернення до Чернівців.
Обід.
Вільний час.
Ночівля.
2 день: Сніданок.
Звільнення номерів.
Виїзд на оглядову екскурсію по місту Чернівці c відвідуванням Чернівецького національного університету. Старе місто: його вулиці і площі, унікальні споруди і дивовижні пам'ятки архітектури другої половини 19 ст. Площа центральна з міською Ратушею (1847 г.), на вежі якої рівно опівдні Сурмач грає «Марічку», Театральна - з незвичайним архітектурним ансамблем будівель, театром - «мрія з оксамиту і золота», площі Філармонії і Турецька. 
Вузенькі вулички, викладені бруківкою, затишні маленькі кафе - все це Чернівці, древні і сучасні. Ви побачите одне з геніальних творінь чеського архітектора Йозефа Главки - колишню резиденцію буковинських митрополитів, нині - Чернівецький національний університет, також церква Трьох Святителів.
Обід.
Вільний час.
Виїзд на з / д вокзал м. Чернівці.
Вартість для групи 10+1 осіб - 2385 грн. / люд
Вартість для групи 15+1 осіб - 2095 грн. / люд
Вартість для групи 20+1 осіб - 1885 грн. / люд 
Вартість для групи 30+2 осіб - 1650 грн. / люд 
Вартість для групи 40+2 осіб - 1535 грн. /люд
У вартість включено:
-транспортно-екскурсійне обслуговування, 
- харчування за програмою (2 сніданки, 2 обіди);
- 1 ніч проживання (готель економ-класу);
+1 або +2 супроводжуючых - безкоштовно! 
- страхування.
Додатково оплачуються:
- Відвідування галявини тюльпанів 30 грн., 
- Вхідні квитки в Університет: 25 грн. - дитячий, 50 грн. - дорослий. Екскурсія 150 грн/з групи.
Бронювання тел./вайбер 0935765358, Наталя 
Або поштою: kidstour@ukr.net