Екскурсії по Києву
Екскурсії
<span style="font-weight: bold;">Бананова ферма</span>
Бананова ферма
від 240 грн / люд
  Уявіть собі, кількість екзотичних рослин на метр квадратний тут просто зашкалює: лимони на деревах, ананаси в горшиках, гранат тільки розпускається, банани двох сортів дозрівають, а мандарини зав'язуються.
<span style="font-weight: bold;">Казковий Київ&nbsp;</span>
Казковий Київ 
від 210 грн / люд
За 3 години у Ваших діточок буде можливість в ігровій формі познайомитися з центром стародавнього Києва, а також відшукати його казкових жителів, серед яких: Аліса, два дивних кота, зворушливий їжачок в тумані, пес та вовк, Папа Карло, Мальвіна, Буратіно, Котигорошко, Дюймовочка, лев-водолій разом з казковим драконом 
<span style="font-weight: bold;">Різдвяна Фабрика Мрій на ВДНГ</span><br>
Різдвяна Фабрика Мрій на ВДНГ
від 140 грн / люд
"РІЗДВЯНА ФАБРИКА МРІЙ" на ВДНГ  запрошує дітей та дорослих відвідати казкову екскурсію на новій локації з неймовірними декораціями та подарунком з розпису ялинкової іграшки!  Це справжнє казкове місто, де стоїть чарівне виробництво ялинкових прикрас. Проте, це не проста фабрика, а місце де ельфи вчать дітей здійснювати власні мрії.
<span style="font-weight: bold;">Екскурсія на страусину ферму</span><br>
Екскурсія на страусину ферму
від 190 грн / люд
Екскурсія на страусину ферму - тут ви і ваші діти простежте життєвий цикл сім'ї страусів, познайомитеся з їх звичками і звичаями, почуєте історії страусиної ферми, дітки зможуть поспілкуватися з тваринами і птахами в зоопарку, погодувати козенят і овечок, покататися на верблюді і віслюку, поспостерігати за чорними поросятами і сфотографувати дивний хвіст павича.

Крім того, можна спробувати страви з цього страусиного м'яса і яєць.

<span style="font-weight: bold;">Екскурсія в «Мамаєву Слободу»</span><br>
Екскурсія в «Мамаєву Слободу»
від 190 грн / люд
Екскурсія в «Мамаєву Слободу» - це козацьке селище, що розкинулося на 10 гектарах землі, де ви познайомитеся з українською старовиною і колоритом, козацькими обрядами, побачите точні копії 98-ми об'єктів 17-18 ст. такі як триверха дерев'яна церква Покрови Пресвятої Богородиці, садиби коваля, гончара, титаря, паланку, вітряк і багато іншого. Крім того, тут працює шинок з унікальною посудом і середньовічними інтер'єрами, в якому можна спробувати справжні українські страви.
<span style="font-weight: bold;">Фабрика ялинкових іграшок в Клавдієво</span><br>
Фабрика ялинкових іграшок в Клавдієво
від 230 грн / люд  
Чарівне новорічне свято у кожної людини асоціюється з Дідом Морозом, подарунками, новорічною ялинкою і, звичайно ж, ялинковими іграшками. 

Під час екскурсії відвідувачі можуть придбати прямо на фабриці набір ялинкових іграшок, а також замовити індивідуальні написи на них - за цінами виробника.  

<span style="font-weight: bold;">Екскурсія «Стародавній Київ»</span><br>
Екскурсія «Стародавній Київ»
100 грн / люд
Екскурсія «Стародавній Київ» -це цікава екскурсія з історією і легандамі про наш стародавньому місті з професійним гідом. 

 В ході пішохідної екскурсії ви побачите Золоті Ворота, Софійський Собор, пам'ятника Б.Хмельницькому, Старокиївську гору, Михайлівський Золотоверхий Монастир, пам'ятник княгині Ользі, Андріївський узвіз і Андріївську церкву.

<span style="font-weight: bold;">«Перлини Печерська»</span><br>
«Перлини Печерська»
120 грн / люд  
«Перлини Печерська» - це екскурсія по самому аристократичного району Києва. Ви дізнаєтеся де тепер розташовується політична еліта і побачите збереглися особняки аристократії і ознайомитеся з такими архітектурними перлинами як Липський особняк, «Будинок з химерами», «Будинок вдови, що плаче», «Шоколадний будиночок» , Національний Банк України, колишній інститут шляхетних дівчат і багато іншого.
<span style="font-weight: bold;">Екскурсія «Містичний Київ»</span><br>
Екскурсія «Містичний Київ»
180 грн / люд  
Екскурсія «Містичний Київ» - Андріївський узвіз, Лиса гора Києва,  де збиралися київські відьми, Булгаківські місця, київський полтергейст, "замок Річарда" - про все це і ще про багато іншого ви дізнаєтеся з цієї незвичайної екскурсії.
ЕКСКУРСIЯ НА ФАБРИКУ ROSHEN (М. КИЇВ)<br>
ЕКСКУРСIЯ НА ФАБРИКУ ROSHEN (М. КИЇВ)
трансфер від 160 грн / люд
На Київській фабриці діти мають можливість побачити, що відбувається у виробничому цеху та отримати солодки подарунки )
<span style="font-weight: bold;">Києво-Печерська Лавра</span><br>
Києво-Печерська Лавра
від 120 грн / люд
Києво-Печерська Лавра - один з найбільш відвідуваних туристичних об'єктів в Києві і саме священне місце в місті. Ви побачите: Успенський собор, Нижні Печери, Трапезну церкву, Лаврську дзвіницю і багато іншого.
<span style="font-weight: bold;">Пішохідна екскурсія-квест</span><br>
Пішохідна екскурсія-квест
120 грн / люд  
Пішохідна екскурсія-квест: знайди звірів в стародавньому Києві - це дитяча прогулянка-екскурсія, по маршруту: Золоті Ворота-вул.Золотоворітська-Софійська та Михайлівська площі-Пейзажна алея, на якій в ігровій формі ви і ваші дітки познайомляться з історією стародавнього Києва і знайдуть його незвичайних мешканців, побачать двох дивовижних котів, зворушливого їжачка в тумані, живих ворон і багато іншого.
<span style="font-weight: bold;">Екскурсія в музей архітектури і побуту в Пирогово</span><br>
Екскурсія в музей архітектури і побуту в Пирогово
від 125 грн / люд
Екскурсія в музей архітектури і побуту в Пирогово - це мальовничий музей під відкритим небом, розташований на 150 гектарах землі, де ви познайомитеся з більш 300 об'єктами старовини, селянськими будинками і церквами, зібраними з усіх регіонів України.