Описание изображения
 
 

Фабрика ялинкових іграшок

Чарівне новорічне свято у кожної людини асоціюється з Дідом Морозом, подарунками, новорічною ялинкою і, звичайно ж, ялинковими іграшками. 
А чи знаєте Ви, де і як з'являються ці яскраві прикраси? Пропонуємо Вам вирушити з нами в казкову країну Клавдієво, де Ви зможете своїми очима побачити, як народжуються блискучі кульки, як іграшки знаходять форму і колір, щоб потім приносити величезну радість Вам і Вашим близьким! Ви зможете відправити листівку з печаткою Пошти Діда Мороза, написати в ній своє бажання і відправити його до Діда Мороза, а також взяти участь у захоплюючому майстер-класі "Іграшка своїми руками", на якому кожному видається кулю і Ви особисто зможете прикрасити його і нанести напис! 
Іграшка залишиться у Вас як приємний спогад про екскурсії і буде чудовою прикрасою Вашої святкової ялинки.
Під час екскурсії відвідувачі можуть придбати прямо на фабриці набір ялинкових іграшок, а також замовити індивідуальні написи на них - за цінами виробника. 
Приємна новина! На фабриці з'явилися нові зали!!! Тепер Музей ялинкових іграшок складається з 3 залів: старовинна і сучасна іграшка, казкове місто і унікальний "Ермітаж". А також з'явилася "Чарівна кімната з сюрпризом"! 
Тільки для груп:
Вартість трансферу на 1 людину:
ПРАВИЙ БЕРЕГ (4 години):
15+1 люд в групі - 330 грн/люд
18+2 люд в групі - 290 грн/люд
25+2 люд в групі - 270 грн/люд
28+2 люд в групі - 250 грн/люд
36+3 люд в групі - 230 грн/люд 
ЛІВИЙ БЕРЕГ (5 годин)
15+1 люд в групі - 370 грн/люд
18+2 люд в групі - 330 грн/люд
25+2 люд в групі - 300 грн/люд
28+2 люд в групі - 270 грн/люд
36+3 люд в групі - 250 грн/люд
+1 або +2 /+3 супроводжуючих в автобусі - безкоштовно (проїзд та екскурсія, без МК)!
У вартість входить: 
1. Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу від школи до школи (м. Київ),
2. Типовий пакет документів для школи (в електронному вишляді),
3. Супровід гідом фабрики під час екскурсії та майстер-класу
Додатково оплачується:
1. Іграшки за бажанням (від 50 до 250 грн); 
2. Ідивідуальні написи на іграшках за бажанням (20 грн/1 шт); 
3. ОБОВ'ЯЗКОВО: Екскурсія по фабриці +вхідні квитки та +Майстер-клас з розпису іграшок (200 грн/з дит, в цю вартість входить фарба та іграшка, яку Ви залишаєте собі);
Увага! Якщо виїзд автобуса відбувається з пригороду – ціна розраховується в індивідуальному порядку і залежить від кілометражу. 
Для шкіл ми надаємо: договір на туристичне обслуговування, ліцензію на пасажирські перевезення та страхування, реєстраційні документи для наказу від школи. Від Вас потрібен наказ директора і список дітей. Узгодження маршруту в автоінспекціі сплачується додатково + 600 грн/с групи (якщо вимагає школа)
Передплата обов"язкова!!!
Бронювання тел./вайбер 0935765358, Наталя 
Або поштою: kidstour@ukr.net