ПРо компанІЮ

Image alt

 

Описание изображения

Kids Tour

Туристична компанія «Kids Tour» спеціалізується на організації турів та екскурсій для школярів тільки по Україні. Ми працюємо на туристичному ринку з 2002 року. Наша команда має величезний досвід роботи в туристичному бізнесі. Компанія пропонує повний спектр туристичних послуг для груп туристів, які хочуть відвідати Київ або інші міста України. 

 Основними напрямками діяльності компанії є: 

 - Захоплюючі тури для груп від 10 осіб по Україні, 

 - Авторські екскурсії, квести та майстер-класи для дітей, 

 - Розробка турів за бажанням замовника, 

 - Бронювання готелів і хостелів, 

 - Професійні гіди, 

 - Транспорт єврокласу, 

 - Безпека пересувань по маршруту, 

 - Групова страховка, 

 - Безкоштовні місця для супроводжуючих, 

 - Знижки групам, які звертаються повторно. 

Тури для школярів по Україні ЦЕ -яскраві враження, розширення кругозору, дружня атмосфера, приголомшлива атмосфера древніх та унікальних міст, класні фотографії на пам'ять! Такі подорожі з однокласниками запам'ятовуються на все життя! З нами Ви зможете подарувати дітям неймовірні пригоди, від яких вони будуть в захваті! У наших автобусах (тільки єврокласу) діти подорожують комфортно і з максимальною безпекою. 

Наша компанія пропонує великий перелік екскурсій для школярів: автобусних і пішохідних. Автобуси забирають дітей прямо від школи (ліцею, гімназії) і привозить назад після закінчення програми. У нас працюють професійні гіди, які спеціалізуються саме на роботі з дітьми. За бажанням групи, ми можемо розробити і організувати будь-яку екскурсію, навіть якщо Ви не знайшли її в нашому каталозі! 

Наші захоплюючі екскурсії-квести проходять в ігровій формі. Розповідь екскурсовода складається не з сухих дат і подій, а з різних завдань на пошуки об'єктів, ребусів і загадок. З нами знаковство з містами і історичними пам'ятниками стає зовсім не нудним! 

На наших майстер-класах діти навчаться своїми руками: випікати, вирізати, клеїти, малювати, шити і багато чому іншому. Майстри з радістю поділяться своїм досвідом у різних сферах діяльності. 

Наша мета - привернути увагу дітей до пам'яток нашої країни. Навчити підростаюче покоління цінувати і любити національне надбання! Показати школярам якомога більше найкрасивіших і дивовижних місць в Україні!

 

ОСНОВНИМИ НАПРЯМАМИ КОМПАНІЇ Є:
Захоплюючі тури по Україні 
для школярів 
Авторські екскурсії
та квести 
Страхування
дітей та дорослих
Бронювання готелів
та хостелів
Професійні гіди
з великим досвідом 
Транспорт єврокласу
з ліцензіями 
Безпека
пересувань
Знижки
постійним клієнтам