В Индии, начиная с детства, женский род ходит с точками на лбу. Кругом было тихо, как будто все вымерли...

 

Екскурсія в музей архітектури і побуту в Пирогово

Екскурсія в музей архітектури і побуту в Пирогово - це мальовничий музей під відкритим небом, розташований на 150 гектарах землі, де ви познайомитеся з більш 300 об'єктами старовини, селянськими будинками і церквами, зібраними з усіх регіонів України.
Національний музей народної архітектури та побуту України є найбільшим скансеном (музей просто неба) Європи і найповнішим етнографічним зібранням нашої держави. 
Музей був заснований 6 лютого 1969 року 
Нині музей є важливим науково-методичним центром України по вивченню матеріальної та духовної культури, її збереженню, патріотичному вихованню нації. Тематичним планом створення Київського скансену передбачено показ народного будівництва з давніх-давен до сучасності: від найстарішої курної хати з с. Семари (1587 р.) Волинської області до сучасних українських будинків 60-70 років ХХ століття.
В експозиції музею експонуються унікальні колекції вітряків, водяних млинів, кузні, колиба, парня, сільська управа, церковно-парафіяльна школа, садиба священика, шинок, крупорушка, хати, комори, клуні, сажі, курники, погреби тощо. Незважаючи на те, що по всій Україні будували однакові типи будинків, господарчих та виробничих споруд, будівельні особливості кожного регіону мають ряд характерних рис, обумовлених не тільки природно-кліматичними умовами, але й етнічними традиціями.
Музей – улюблене місце відпочинку киян та гостей міста. За один день його не обійдеш, не побачиш. Тож сюди повертаються, щоб відкрити для себе старовинну Україну.
Тривалість: 4 години
Вартість для групи 10+1 осіб - 245 грн. / люд 
Вартість для групи 15+1 осіб - 190 грн. / люд
Вартість для групи 20+1 осіб - 175 грн. / люд
Вартість для групи 30+2 осіб - 160 грн. / люд 
Вартість для групи 40+2 осіб - 145 грн. /люд
У вартість входить: 
1. Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу від школи (м. Київ); 
2. Типовий пакет документів від фірми,
3. +1 або +2 супроводжуючих - безкоштовно!
Додатково оплачується: 
1. Вхідні квитки (близько 100 грн інтерактивна екскурсія, 50 грн - оглядова)
Бронювання тел./вайбер 0935765358