Назад к списку

Хутір Савки

Душевно, пізнавально і смачно. Таке післясмак залишилося у нас від екскурсії в етнографічний комплекс «Хутір Савки», який знаходиться зовсім недалеко від Києва в с. Нові Петрівці.Здавалося б, невелика територія, але стільки вражень і можливостей!

Адже тут можна було не тільки дивитися, але і чіпати, пробувати, працювати: погодувати індиків, попрацювати в кузні і за ткацьким верстатом, змолоти борошно, і навіть порубати дрова.Крім того, тут розроблений цілий ряд екскурсій для школярів на найрізноманітнішу тематику.

Деякі представляють собою «живий урок», спрямований на вивчення української історії та культури, інші - змагання на свіжому повітрі. Так, одна з новинок - традиційні козацькі забави, в яких можуть взяти участь і діти, і батьки.В цілому, так звана «Хата Савки» порадувала нас можливістю вдихнути український колорит, познайомитися із старовинною начинням, зібраної з різних місць України, спробувати домашню їжу з печі ...

Окремо хочеться відзначити привітних і доброзичливих господарів, які з любов'ю ставляться не тільки до своєї справи, а й до своїх гостей.