Назад к списку

Межигір'я

 «Межигір'я» - колишня резиденція Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, яку він займав з 2002 року по 2014 рік.

Ще раніше, до 1935 року тут знаходився Межигірський монастир, але з перекладом столиці з Харкова до Києва в 1934 році було вирішено знести монастир і на його місці побудувати резиденцію для урядовців. За радянських часів «Межигір'я» було резиденцією Павла Постишева, Станіслава Косіора, Микити Хрущова і Володимира Щербицького. У 2012 році Межигір'я виведено в приватну власність.

Але, як відомо, в 2014-му році колишня урядова резиденція стала доступною для всіх бажаючих. І ми опинилися серед них. Адже Межигір'я - це не тільки «музей корупції» з "Хонка" і сауною.Це неосяжні простори і неймовірні пейзажі: доглянуті парки, рукотворні озера, Київське море, зоопарк і величезне поле для гольфу.

Останні два місця і сподобалися найбільше. Тут можна було захопити з собою їжу і влаштувати пікнік, або просто гуляти, бігати, при бажанні взяти напрокат велосипеди, адже пішки обійти територію з її гірським ландшафтом - не під силу. І це один з приводів повернутися сюди ще.