В Индии, начиная с детства, женский род ходит с точками на лбу. Кругом было тихо, как будто все вымерли...
 

Київ захоплюючий!

2 дні / 1 ніч
1 день: Зустріч з гідом біля водоспаду на Південному з / д вокзалі. Посадка в автобус.
Трансфер з вокзалу + позитивна оглядова транспортна екскурсія по місту + Пейзажна алея (3 години). 
Під час екскурсії Ви не тільки поринете в атмосферу стародавнього міста, а й отримаєте масу позитивних емоцій! 
Спочатку: оглядова автобусна екскурсія по місту з історією в 1500 років, столиці колись древньої і могутньої держави - Київська Русь. Екскурсія проходить в повчально-ігровій формі, розповідь буде складатися не з сухих дат та історичних подій, а буде в доступній легко запам'ятовується формі. 
Ви побачите: Володимирський Собор, Собор Софії Київської - перший в Україні пам'ятник архітектури, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, побудований в XI столітті за наказом князя Ярослава Мудрого; Старокиївську гору - історичний центр Києва, саме тут розташовувався «град» Кия, Ольги, Володимира та всіх князів київських; Михайлівський Золотоверхий Монастир, унікальний за своєю архітектурою і розпису, вважається першим собором Києва з золотими куполами, Золоті ворота, одні з чотирьох пропускних оборонних споруд граду Києва. 
Далі: екскурсія «Пейзажна алея» + позитивні скульптури Києва. У листопаді 2009 на Пейзажній алеї було відкрито Дитячий парк, завдяки старанням самих киян, а саме мешканців навколишніх будинків. Що цікаво державні та міські фінанси зовсім не були задіяні! Автором казкового проекту став уже відомий художник і скульптор Костянтин Скретуцький. На пейзажної алеї живуть гігантські коти-стоноги, слони-фонтани, закохані зебри і гігантські горобці. А на стінах викладена мозаїка з дитячими обличчями, навіть такий невід'ємний атрибут, як сміттєві урни не обділений увагою - вони виконані у вигляді гральних кісток-кубиків. Діти і дорослі тепер мають можливість відпочити на лавочках у формі кролика, ворони і кота. А в 2010 році, з'явилося продовження чудового дитячого парку, а саме майданчик «Аліса в країні чудес». Дитячі гірки зроблені за мотивами однойменного роману, тут і чарівний кролик, і чеширский кіт, і чарівна гусениця. 
Трансфер в хостел. Ми залишаємо речі 
ВАЖЛИВО! Гарантоване поселення після 14:00
Обід в кафе (суп, пюре, відбивна, салат, хліб, компот)
Трансфер в Експеріментаніум. 
Автобус і гіда відпускаємо. 
Екскурсія по Експеріментаніуму із співробітником музею (музей популярної науки і техніки) - науково-розважальний центр, створений для вивчення законів науки і явищ навколишнього світу. Цей науковий атракціон дає цікаву і доступну можливість безпосередньої участі в експериментах, дослідах і інших пізнавальних процесах! 
Вільний час, ночівля.
2 день: Сніданок в хостелі (замовляємо доставку)
Звільнення номерів.
Зустріч в холі з гідом, посадка в автобус.
Екскурсія в Києво-Печерську Лавру + Батьківщина-мати (3,5 години):
Києво - Печерська Лавра - духовне серце столиці, одного з перших по часу заснування монастирів на Русі. Ви побуваєте в ближніх печерах, Успенському соборі, дзвіниці та Троїцької церкви. Відвідайте Музей мініатюр - унікальне у своєму роді місце, де зібрані відомі роботи майстрів, і представлені в 33 рази менше свого справжнього розміру! Далі Ви побачите величний монумент «Батьківщина-мати», що тримає щит і меч. Це Музей Великої вітчизняної війни, який розташований на високому пагорбі, добре проглядається майже з усіх частин міста. Перед музеєм під відкритим небом Ви побачите експонати радянських танків, які використовувалися під час Другої Світової Війни і в післявоєнні роки, а також інших транспортних засобів, артилерію. 
Примітка: Під час екскурсії (перед Лаврою) заїжджаємо на вокзал і здаємо речі в камеру схову. 
Трансфер в кафе.
Автобус відпускаємо.
Обід в кафе (борщ, гречка, відбивна, салат, хліб, компот)
Продовження знайомства з містом, пішохідна екскурсія з гідом «Перлини Печерська». Печерськ - це історичний центр Києва, район багатоликий і надзвичайно цікавий. Аристократичний Печерськ представлений вишуканими особняками Липок - кварталу київської знаті. Частина Печерська - адміністративна, тут розмістилася політична еліта - Кабінет Міністрів, Адміністрація Президента України, Верховна Рада. Все це, і не тільки, можна побачити під час прекрасної екскурсії архітектурні перлини Печерська. 
Під час екскурсії ви побачите збереглися особняки 19-20 століть, дізнаєтеся про життя людей, які їх населяли, а також про нинішню долі цих незвичайних будівель. Серед них такі архітектурні перлини: "Будинок з химерами", "Будинок удови, що плаче", "Шоколадний будиночок", Національний Банк України, Колишній інститут шляхетних дівчат. Історії та легенди цих будівель 
або пішохідна екскурсія «По паркам над Дніпром». Що може бути краще прогулянки по парку? Тільки прогулянка старовинними парками Києва - Маріїнського, Міському парку і Хрещатому парку. 
Київські парки над Дніпром подарують справжню насолоду (краса видів на Володимирський узвіз, величний Дніпро, Труханів острів дійсно вражає). Маріїнський, Царський, Купецький давно стали своєрідною візитною карткою Києва, місцем романтичних зустрічей і побачень. Зараз у цих парків інші, сучасні назви, але багато що тут нагадує нам про минуле: старі дерева, фонтани, Царський Маріїнський палац 18 ст., Зимовий Купецький клуб, пам'ятники, присвячені видатним людям, так чи інакше пов'язаних з нашим містом. Міст кохання з'єднує закохані серця (люди вірять, що назавжди - як знати ...), а у «Дерева бажань» можна загадати бажання, яке обов'язково збудеться! 
Під час екскурсії діти також дізнаються, яке дерево є символом Києва і де встановлено йому пам'ятник, куди в Києві прилітають вертольоти і багато іншого. Ажурний місток приведе нас в казковий парк, де сидить величезна Жаба, варто Арка-веселка і є дерево з жар-птицею, яка виконує бажання. Ми, як в казці, відшукаємо Ляльковий театр, побачимо Буратіно, Мальвіну і інших персонажів казки «Про золотий ключик».
Тривалість екскурсійної програми з гідом - 3 години.
Відвідування «Музею води» - за бажанням, або фабрики "Рошен", "Океанаріум", Межигір'я.
Вільний час до відправлення поїзда. 
Від'їзд - самостійно.

Вартість туру:

для групи 10+1 осіб - 1980 грн./ос 
для групи 19+1 осіб - 1670 грн./ос
для групи 25+2 осіб - 1620 грн./ос
для групи 35+2 осіб - 1520 грн./ос
для групи 40+2 осіб - 1320 грн./ос
 У вартість входить:
- Трансфер з вокзалу;
- Транспортне обслуговування по програмі (транспорт єврокласу);
- Послуги професійного гіда по програмі;
- Проживання в хостелі 6-8-10 -ми місні номери (1 ніч);
- Харчування по програмі: 1 сніданок, 2 обіди;
- Пакет документів для школи (в електроному вигляді).
+1 або +2 супроводжуючих - безкоштовно!
Додатково оплачується:
- Вхідні квитки: Лавра (120 грн дорослі, 50 грн - до 15 років);
- Музей ВВВ, музей води (60 грн дорослі, 40 грн-діти);
- Експеріментаніум (150 грн).
- проїзд на громадському транспорті.
Бронювання тел./вайбер 0935765358, Наталя
Або поштою: kidstour@ukr.net