В Индии, начиная с детства, женский род ходит с точками на лбу. Кругом было тихо, как будто все вымерли...

 

Закарпаття + Синевир - 4 дні (+ Долина Нарцисів в травні)

1 день: Приїзд в Мукачево.
Зустріч на з / д вокзалі. 
Трансфер в центр міста. 
Пішохідна екскурсія по Мукачево.
Маршрут: міська ратуша, палац Ракоці, кафедральний костел Святого Мартіна, торгово-промислова палата, пам'ятники Михею Мункачі, Олександру Духновичу, сажотруса, Кирилу та Мефодію.
Обід (за дод. плату).
Переїзд і екскурсія в замок «Паланок» - одного з найцінніших історичних і військово - архітектурних-пам'яток Закарпаття ХІУ-ХУІІ ст.Розміщення в 2, 3-х місних номерах зі зручностями в угорських садибах в Берегівському районі. 
Вечеря. 
Ночівля.
2 день: Сніданок. 
Трансфер в Ужгород.
Пішохідна екскурсія по історичному центру Ужгорода, з відвідуванням Ужгородського замку - колишнього родинного маєтку італійських аристократів, де зараз знаходиться краєзнавчий музей, музею архітектури і побуту під відкритим небом, кафедрального собору, найбільшої в Європі липової алеї, вул.Корзо, пішохідного мосту, Художнього музею Бокшая та мініатюрних пам'ятників Свободи, Карпатії, Ференца Ліста, вузол Кротона, Миколі, художнику Глюка.
Обід в музеї гумору і сатири "Деца у нотаря" (за доп. плату).
Переїзд в Берегово. Нові термальні басейни в Берегово "Жайворонок" з унікальною водою, зустрічається тільки на Сахаліні, в Новій Зеландії, в Ісландії і в Берегово! Вода лікує від 78 хвороб. 
Дві години, три басейни, джакузі і кремнієва вода.
Повернення в садиби. 
Вечеря. 
Ночівля.
3 день: Сніданок.
Переїзд в м.Хуст.
Екскурсія по центру міста: Відвідування приватної сироварні, дегустація кращих сирів Закарпаття (можливість покупки), відвідування оленячої ферми (фото- пауза), заїзд в Ізу - центр народних промислів, де можна придбати оригінальні вироби з лози та дерева.
ТІЛЬКИ в ТРАВНІ: Екскурсія в заповідник «Долина нарцисів». Природа цієї реліктової долини збереглася з Льодовикового періоду. Виростає тут популяція нарциса вузьколистого унікальна тим, що знаходиться не в горах, а на рівнині (180-200 м над рівнем моря). Подібні зарості, але меншої площі, залишилися в небагатьох місцях - Альпах, гірських районах Румунії та деяких Балканських країн. Земля покривається білим квітковим килимом незвичайної краси, подивитися на який приїжджають тисячі туристів.
Повернення в садиби. 
Вечеря. 
Ночівля.
4 день: Сніданок, звільнення номерів і виїзд до Національного Заповіднику.
Пішохідна екскурсія на озеро Синевир - одне з семи чудес України. Це найбільше і красиве озеро в Карпатах. З вершини сусідньої гори Озерної воно виглядає як величезний очей із зіницею-островом, за що прозвано "Морським оком". Синевирське озеро утворилося 10 тис. років тому в результаті перекриття річкової долини зсувами.
Обід в колибі (за доп. плату).
Переїзд в Пилипець.
Екскурсія до 12-метровому водоспаду Шипіт, який знаходиться на річці Пилипець біля підніжжя гір Великий і Гимба. Водоспад спадає вниз численними мальовничими каскадами.
Переїзд в Мукачево.
Відправлення з з / д вокзалу.
Вартість для групи 10+1 осіб - 3750 грн. / люд 
Вартість для групи 20+1 осіб - 3450 грн. / люд 
Вартість для групи 30+2 осіб - 3190 грн. / люд 
Вартість для групи 40+2 осіб - 2990 грн. /люд
У вартість входить:
-екскурсійне і транспортне обслуговування по всьому маршруту
-проживання в угорських садибах 2-, 3- місні номери, 3 ночі (вигоди на поверсі)
-3 сніданки, 3 вечері (в угорських садибах)
- вхідні квитки на екскурсійні об'єкти
У вартість не входить:
-дегустаціі сирів
-термальний басейн в Берегово
-Обіди
- з/д проїзд
Бронювання тел./вайбер 0935765358, Наталя
Або поштою: kidstour@ukr.net