Описание изображения

 

Святий вечір і Різдво на Гуцульщині

06.01.2017- 08.01.2017(3 дні / 2 ночі)

Дата проведення: п’ятниця-неділя, 06-08 січня 2017р.

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Коломия (екскурсія в музей Гуцульщина, Музей писанки та обід) – Верховина (поселення в гуцулів о 19:30, Свята вечеря).

2 день: пізній сніданок і виїзд (12:00) – Верховина (Свята літургія та обряд початку коляди біля церкви Успіння Богородиці) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та огляд музею хата-стая) – Верховина (повернення в садиби, вечеря).

3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Львів (повернення о 22:30).

На Вас чекають:- святкування народження Ісуса в найкращому для цього місці, в столиці Гуцульщини – Верховині, адже це одне з найкращих місць в України, де збереглися давні архаїчні традиції;- знайомства з історією, звичаями, культурою одного з найцікавіших етносів світу – гуцулів;- найкращі страви гуцульської кухні;- найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї;- сувеніри виготовлені народними майстрами Гуцульщини;- ну і звичайно сніжки, санки, лижі та інші види зимової ейфорії.

СВЯТА ВЕЧЕРЯ У ВЕРХОВИНІ!

Зустріч народження Ісуса відбувається у комплексі “Ґоґодзи” с. Бережниця (біля м. Верховина). Орієнтовний початок програми 21:00.

На Вас чекають:

- святовечірна програма, коляди, щедрування разом із гуцульською фольклорною капелою “Довбушова тайстра”;

- конкурси на кмітливість та винахідливість, караоке-колядки;

- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;

- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;- посвята в гуцули;

- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

Меню Святої вечері з пісними автентичними стравами гуцульської кухні:

- кутя, оселедець, шухи з грибами, смажена риба, гриби мариновані;

- грибна юшка, пісні гуцульські голубці, книші з капустою;

- вареники з маком;

- фрукти, пампушки, чай із запашних цілющих карпатських трав.

- кисіль з афен, узвар, мінеральна вода, джинжирівка, вино.

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Коломия. Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів. В місті також Вас чекають: один з найкращих музеїв України - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Благовіщення (1587р.) та ратуша (1877р.), яка знаходиться не в центрі пл. Ринок, а на розі вулиць.

Верховина. Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”. А пивоманам особливо смакуватиме живе пиво “Верховина”, що зварене із якісного баварського солоду та хмелю на кришталевій карпатській воді.

Буковель. Гірськолижлий курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.

ВАРТІСТЬ туру:  2250 грн./особа.

У вартість ВХОДИТЬ:

- проїзд комфортабельним автобусом, проживання (дві ночі),

- Свята вечеря (програма, їжа, напої), вечеря в 2-й день, сніданок у 2-й і 3-й день,

- супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,

- страхування на час подорожі.

 У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:

- вхідні квитки в туристичних об’єктах та обіди.

Вартість вхідних квитків:

- Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського: загальний – 30 грн., пенсійний, студентський і учнівський – 15 грн.;

- музей писанки: загальний – 20 грн., студентський і пенсійний – 10 грн., діти – 5 грн.;

- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн., діти - 15 грн.;

- музей "Тіні забутих предків" - загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий - 10 грн.;

- музей "Хата-стая" - загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий - 10 грн.;

- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель: загальний - 95 грн. в обидві сторони, пенсіонери і діти до 11 років – 65 грн. в обидві сторони.

Проживання: відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні зі зручностями на поверсі (з розрахунком на 2-3 кімнати).

Харчування:

Обід в 1-й день – відбувається в ресторані “Штольня” м. Коломия. Орієнтовна вартість – 75 грн.

Вечері та сніданки – відбувається в садибах зеленого туризму м. Верховини.

Обід в 3-й день – відбувається в ресторані “Ґражда” м. Яремче. Орієнтовна вартість – 75 грн.