В Индии, начиная с детства, женский род ходит с точками на лбу. Кругом было тихо, как будто все вымерли...
 

ПОЗИТИВний квест-тур по Києву + "Музей ФОТОІЛЮЗІЙ" - 1 день

Зустріч групи на з / д вокзалі в Києві (посадка в автобус). 
Переїзд в центр. Початок знайомства з містом. Перша зупинка біля Золотих Воріт. Проводимо прогулянку-екскурсію по центру нашого чудового міста! У діточок буде можливість в ігровій формі познайомитися з історією стародавнього Києва, а також відшукати його незвичайних жителів, серед яких: два дивних кота, зворушливий їжачок в тумані, справжні живі ворони, лев-водолій разом з казковим драконом і "на десерт" - ціле містечко з різнокольорових мозаїчних фігур -Пейзажна алея! Буде цікаво, весело і пізнавально!
"Пейзажна алея" У листопаді 2009 на Пейзажній алеї було відкрито Дитячий парк, завдяки старанням самих киян, а саме мешканців навколишніх будинків. Автором казкового проекту став уже відомий художник і скульптор Костянтин Скретуцький. На пейзажній алеї живуть гігантські коти-стоноги, слони-фонтани, закохані зебри і гігантські горобці. А на стінах викладена мозаїка з дитячими обличчями, навіть такий невід'ємний атрибут, як сміттєві урни не обділений увагою - вони виконані у вигляді гральних кісток-кубиків. Діти і дорослі тепер мають можливість відпочити на лавочках у формі кролика, ворони і кота.У 2010 році, з'явилося продовження чудового дитячого парку, а саме майданчик «Аліса в країні чудес». Дитячі гірки зроблені за мотивами однойменного роману, тут і чарівний кролик, і чеширский кіт, і чарівна гусениця. У 2016 році відкрили нову скульптуру "Аліса".
Вільний час на Пейзажній Алеї». Переїзд до Кукольного театру, парк "Хрещатий", друга зупинка. Разом із дітьми ми відшукаємо Мальвіну, Буротіно, Тато Карло та Котигорошко.
Переїзд на Поділ. Автобус і гід їдуть. Обід в кафе.
Екскурсія в Музей Фотоілюзії (1,5 години). Це новий формат музею, в якому фотозйомка не тільки не заборонена, але і є невід'ємною частиною чарівного дійства. Відвідувачі музею - це не просто глядачі, а повноправні учасники локацій. Тут кожен знайде щось особливо близьке саме для себе, адже картини охоплюють найцікавіші для людства теми!
Музей фотоілюзій відкритий для глядачів будь-якого віку, без обмежень! Побувати на обкладинці журналу Форбс, врятуватись від акули, втекти від виверження вулкану, відчути левітацію і це лише найменша частина того, що є у музеї.
Вільний час.
Переїзд на з/д вокзал. Від'їзд самостійно.
Дата та час туру: за бажанням замовника
Тип: пішохідно-автобусний
Вартість для групи 10+1 осіб - 450 грн. / люд
Вартість для групи 15+1 осіб - 390 грн. / люд
Вартість для групи 20+1 осіб - 340 грн. / люд
Вартість для групи 30+2 осіб - 320 грн. / люд
Вартість для групи 40+2 осіб - 290 грн. /люд
У вартість входить:
- Екскурсії (професійний гід 4 годин) і транспорт (єврокласу) за програмою (4 години);
- Супроводжуючий групи (+1 або +2 люд) - безкоштовно;
- Комплексний обід в кафе.
Додатково оплачується:
-З/Д проїзд; вхідні квитки до музею по 130 грн/ос, проїзд на міському транспорті.
Бронювання тел./вайбер 0935765358, Наталя 
Або поштою: kidstour@ukr.net