Описание изображения

 

“Гуцульський Новий Рік”

Ґречні ґазди і ґаздині та ґаздівські діти, маємо за велику честь запросити Вас на новорічну автобусну мандрівку 
Тривалість туру: (3 дні / 2 ночі) 
Дата проведення: субота, 31 грудня 2016р. – понеділок, 02 січня 2017р.(3 дні / 2 ночі)Дата проведення: субота, 31 грудня 2016р. – понеділок, 02 січня 2017р. 
 План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Коломия (екскурсія в музей Гуцульщина, Музей писанки та обід) – Верховина (поселення в гуцулів, Новорічна Гуцульська Забава). 
2 день: пізній сніданок і виїзд (12:00) – Верховина (екскурсія-концерт у музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та огляд музею “хата-стая”) – Криворівня (огляд хати-ґражди та церкви) – Верховина (дегустація живого пива, повернення в садиби та вечеря). 
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, вільний час) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Львів (повернення о 22:30). 
 На Вас чекають:
- неймовірна “Гуцульська Новорічна Забава” в столиці Гуцульщини - Верховині; 
- знайомства з історією, звичаями, культурою одних з найцікавіших людей світу – гуцулів;
- найкращі страви гуцульської кухні; 
- найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї; 
- ну і звичайно сніжки та інші види зимової ейфорії. 
ГУЦУЛЬСЬКА НОВОРІЧНА ЗАБАВА!
Новорічне святкування відбувається у комплексі “Ґоґодзи” с. Бережниця (біля м. Верховина). Орієнтовний початок Новорічної програми 21:00. 
Під час забави на Вас чекають:
- новорічна програма, народні пісні, танці, забави разом із гуцульською фольклорною капелою “Довбушова тайстра”; 
- конкурси на кмітливість та винахідливість, караоке-шоу; 
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати; 
- посвята в гуцули;- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Меню святкової вечері з автентичними стравами гуцульської кухні: 
- холодні закуски, салати, цвіклі, студенець, квашені огірки і помідори;- юшка з білих грибів, бануш з бринзою; 
- гуцульські голубці, книші з шкварками і гуслянкою; 
- будз, бринза;- вареники на пару; 
- фрукти, солодке, чай із запашних цілющих карпатських трав;
- весела карпатська водичка, медовуха, шампанське, вино, мінеральна вода, узвар. 
 Детальний опис екскурсійних об’єктів:
 Коломия. Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів. В місті також Вас чекають: один з найкращих музеїв України - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Благовіщення (1587р.) та ратуша (1877р.), яка знаходиться не в центрі пл. Ринок, а на розі вулиць. 
 Верховина. Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. 
Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”. А пивоманам особливо смакуватиме живе пиво “Верховина”, що зварене із якісного баварського солоду та хмелю на кришталевій карпатській воді. 
 Криворівня. Легендарне село, “Українські Афіни”, зберегло для нас класичну гуцульську церкву Пресвятої Богородиці (1719р.) та хату-музей “Гуцульська ґражда”. Мальовнича Криворівня сподобалася І.Франку, М.Грушевському, Г.Хоткевичу, М.Коцюбинському, І.Трушу і десяткам інших видатних діячів і очевидно сподобається і Вам.
Буковель. Гірськолижлий курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”. 
ВАРТІСТЬ туру: 2690 грн./особа. 
 У вартість ВХОДИТЬ: 
- проїзд комфортабельним автобусом;
- проживання (дві ночі); 
- Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні); 
- вечеря в 2-й день, сніданок у 2-й і 3-й день;  
- супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
Додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти та обіди. 
- Вартість вхідних квитків: 
 - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського: загальний – 30 грн., пенсійний, студентський і учнівський – 15 грн.; 
- музей писанки: загальний – 20 грн., студентський і пенсійний – 10 грн., діти – 5 грн.; 
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний і студентський – 20 грн., діти – 15 грн.; 
- музей “Тіні забутих предків”: загальний – 15 грн., пенсіонери і студенти – 12 грн., діти – 10 грн.; 
- музей “Хата-стая”: загальний – 10 грн., пенсіонери і студенти – 7 грн., діти – 5 грн.;- музей “Гуцульська ґражда”: загальний, пенсіонери і студентський – 10 грн., діти – 5 грн.; 
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 95 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 65 грн. в обидві сторони. 
Проживання: відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні зі зручностями в коридорі (з розрахунком на 2-3 кімнати). Харчування: 
Обід в 1-й день – відбувається в ресторані м. Коломия. Орієнтовна вартість – 70 грн. 
Вечері та сніданки – відбувається в садибах зеленого туризму м. Верховини. 
Обід в 3-й день – відбувається в ресторані “Ґражда” м. Яремче. Орієнтовна вартість – 75 грн. 
Бронювання тел./вайбер 0935765358, Наталя
 Або поштою: kidstour@ukr.net