В Индии, начиная с детства, женский род ходит с точками на лбу. Кругом было тихо, как будто все вымерли...

ТРАВНЕВІ СВЯТА В КАРПАТАХ

Івано-Франківськ – Гошів – Скелі Довбуша - Яремче - Буковель – Галич (29.04 / 02.05)

День 1, 29.04

Приїзд в Івано-Франківськ.

Розміщення в готелі «Надія» після 12:00.14:00 - Пішохідна екскурсія по місту. Івано-Франківськ - старовинне містечко з європейським затишком та комфортом, великою кількістю історичних пам’яток та цікавою історією. Старовинна Ратуша, Бастіон, співаючий фонтан, найвищий в Україні монумент Івана Франка, алея кованих скульптур, Художній музей з скульптурами Пінзеля, збережена Вріменська церква з унікальними фресками.

День 2, 30.04

Сніданок-шведський стіл

Автобусна екскурсія Гошів- Бубнище

Гошівський монастир - одна із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. У 16 ст. у с. Гошів був побудований перший монастир та церква, які після нападу татар були перенесені на Ясну гору. Протягом століть монахи захищали свою найбільшу святиню чудотворну ікону Божої матері, вона є копією Ченстоховської ікони та отримала свою назву “Цариця Карпат”. У 2009р. Папа Римський Бенедикт XVI благословив і освятив золоті корони для Гошівської чудотворної ікони.

Відомі Скелі Довбуша, що в с. Бубнище є пам’яткою природи, розташованою на висоті 668 м над рівнем моря.

Скелі Довбуша –це старовинніскелясті виступи до 90 м, які утворилися понад 70 млн. років тому. Територія пам’ятки поросла буковим та смерековим лісом, саме тут за легендами переховувався Олекса Довбуш.

Поверенення до Івано-Франківська.

День 3, 01.05

Cніданок – шведський стіл

Автобусна екскурсія Яремче-Женецький водоспад - Буковель

Гірський курорт Яремче, оточений горами Горганами з усіх сторін – мекка туристів. Найбільш відомими об’єктами є водоспад Пробій на річці Прут, сувенірний ринок та ресторан Гуцульщина побудований без жодного цвяха.

Вільний час для обіду.

Переїзд на ТК «Буковель» - найбільший гірськолижний курорт України. Оглядові підйомники, озеро, зони для піших прогулянок дозволять усім гарно провести час.Повернення до Івано-Франківська.

День 4, 02.05

Сніданок – шведський стіл

Автобусна екскурсія в Галич – місто-музей з багатовіковою історією, наймогутніша твердиня часів Київської Русі з неприступним Старостинським замком, з якого відкривається неповторна панорама річки Дністер. Огляд автентично збережених храмів XII-ХІV століть, котрі будував сам Данило Галицький, цілющого «Княжого джерела», яке додає сили, наснаги і здійснює бажання. Відвідання Музею побуту та архітектури під відкритим небом./ рекомендуємо взяти ємкість для води з Святого джерела.Повернення в Івано-Франківська.

Виїзд групи до 14:00

 

2-міснийнапівлюкс. -  1995 грн. /люд

2-міснийстандарт -  1650 грн. / люд 

1-місний номер - 1650 грн. / люд

 діти до 12 р.на дод. місці внапівлюксі - 1325 грн. / люд

У вартість входить:

- проживання в готелі «Надія»,(3 ночі)

- 3 cніданки

- екскурсійне та транспортне обслуговування

Додатково оплачується:

- страхування

- ранній заїзд до 12:00 та пізній виїзд після 14:00

- підйомник в Буковелі 105 грн

 

Заявки за тел .: + 38068-197-06-13, Наталя 

 Або поштою: kidstour@ukr.net