В Индии, начиная с детства, женский род ходит с точками на лбу. Кругом было тихо, как будто все вымерли...

 

Закарпаття + Синевир - 4 дні (+ Долина Нарцисів в травні)

                                            1 день: Приїзд в Мукачево.

Зустріч на з / д вокзалі. 

Трансфер в центр міста. 

Пішохідна екскурсія по Мукачево.

Маршрут: міська ратуша, палац Ракоці, кафедральний костел Святого Мартіна, торгово-промислова палата, пам'ятники Михею Мункачі, Олександру Духновичу, сажотруса, Кирилу та Мефодію.

Обід (за дод. плату).

Переїзд і екскурсія в замок «Паланок» - одного з найцінніших історичних і військово - архітектурних-пам'яток Закарпаття ХІУ-ХУІІ ст.Розміщення в 2, 3-х місних номерах зі зручностями в угорських садибах в Берегівському районі. 

Вечеря. 

Ночівля.

2 день: Сніданок. 

Трансфер в Ужгород.

Пішохідна екскурсія по історичному центру Ужгорода, з відвідуванням Ужгородського замку - колишнього родинного маєтку італійських аристократів, де зараз знаходиться краєзнавчий музей, музею архітектури і побуту під відкритим небом, кафедрального собору, найбільшої в Європі липової алеї, вул.Корзо, пішохідного мосту, Художнього музею Бокшая та мініатюрних пам'ятників Свободи, Карпатії, Ференца Ліста, вузол Кротона, Миколі, художнику Глюка.

Обід в музеї гумору і сатири "Деца у нотаря" (за доп. плату).

Переїзд в Берегово. Нові термальні басейни в Берегово "Жайворонок" з унікальною водою, зустрічається тільки на Сахаліні, в Новій Зеландії, в Ісландії і в Берегово! Вода лікує від 78 хвороб. 

Дві години, три басейни, джакузі і кремнієва вода.

Повернення в садиби. 

Вечеря. 

Ночівля.

3 день: Сніданок.

Переїзд в м.Хуст.

Екскурсія по центру міста: Відвідування приватної сироварні, дегустація кращих сирів Закарпаття (можливість покупки), відвідування оленячої ферми (фото- пауза), заїзд в Ізу - центр народних промислів, де можна придбати оригінальні вироби з лози та дерева.

ТІЛЬКИ в ТРАВНІ: Екскурсія в заповідник «Долина нарцисів». Природа цієї реліктової долини збереглася з Льодовикового періоду. Виростає тут популяція нарциса вузьколистого унікальна тим, що знаходиться не в горах, а на рівнині (180-200 м над рівнем моря). Подібні зарості, але меншої площі, залишилися в небагатьох місцях - Альпах, гірських районах Румунії та деяких Балканських країн. Земля покривається білим квітковим килимом незвичайної краси, подивитися на який приїжджають тисячі туристів.

Повернення в садиби. 

Вечеря. 

Ночівля.

4 день: Сніданок, звільнення номерів і виїзд до Національного Заповіднику.

Пішохідна екскурсія на озеро Синевир - одне з семи чудес України. Це найбільше і красиве озеро в Карпатах. З вершини сусідньої гори Озерної воно виглядає як величезний очей із зіницею-островом, за що прозвано "Морським оком". Синевирське озеро утворилося 10 тис. років тому в результаті перекриття річкової долини зсувами.

Обід в колибі (за доп. плату).

Переїзд в Пилипець.

Екскурсія до 12-метровому водоспаду Шипіт, який знаходиться на річці Пилипець біля підніжжя гір Великий і Гимба. Водоспад спадає вниз численними мальовничими каскадами.

Переїзд в Мукачево.

Відправлення з з / д вокзалу.

Вартість для групи 10+1 осіб - 2750 грн. / люд 

Вартість для групи 20+1 осіб - 2450 грн. / люд 

Вартість для групи 30+2 осіб - 2190 грн. / люд 

Вартість для групи 40+2 осіб - 1990 грн. /люд

У вартість входить:

-екскурсійне і транспортне обслуговування по всьому маршруту

-проживання в угорських садибах 2-, 3- місні номери, 3 ночі

-3 Сніданку, 3 вечері (в угорських садибах)

вхідні квитки на екскурсійні об'єкти

У вартість не входить:

-дегустаціі сирів-термальний басейн в Берегово: дорослий - 120 грн / 2 години., діти, зростанням до 140 см. - 60 грн. / 2 години, нижче 100 см - безкоштовно;

-Обіди

Бронювання тел./вайбер 0935765358, Наталя

Або поштою: kidstour@ukr.net