В Индии, начиная с детства, женский род ходит с точками на лбу. Кругом было тихо, как будто все вымерли...

 

Карпати 2 дні

(Івано-Франківськ - Яремча - Коломия)

День 1: Приїзд групи в Івано-Франківськ. Екскурсія в гірський курорт Яремче. Яремче - мекка туристів. Найвідоміша пам'ятка - водоспад Гук на річці Прут. В Яремче можна побачити справжні зразки карпатської архітектури: багатоярусну дерев'яну церкву і ресторан «Гуцульщина», колоритну дерев'яну скульптуру українського Робін Гуда - Довбуша, прогулятися ринком унікальних гуцульських сувенірів. Ресторан «Гуцульщина» та дерев'яні храми побудовані без єдиного цвяха!

Переїзд в Івано-Франківськ. Розміщення в готелі «НАДІЯ» 3*** в двомісні номери з вигодами. 

Оглядова пішохідна екскурсія "Легенди Станиславова". Івано-Франківськ - старовинне містечко з європейським затишком і комфортом. Горьд-фортеця в формі правильного шестикутника з бастіонами дивує кожного гостя. Тут зупиняється час, а казкові будинки оживають і наповнюють все містикою. Головна площа міста - Ринокс ратушею - найвищий пункт міста, а також єдиний в Україні ратушею в стилі конструктивізму. Вузенькі, вимощені бруківкою вулички, невисокі польські та австрійські будинки, затишні кафе і ресторації разом з історичними пам'ятками переносять в минуле міста Станиславова.

день 2: Сніданок. 

Виселення з готелю до 12:00.

Екскурсія в Скит Манявський - оплот православ'я на Західній Україні з 1657 року. Діючий чоловічий монастир, розташований посеред таємничого лісу. Підйом до Блаженного каменя, з під якого б'є Цілюще джерело! Огляд в'їзний, оборонної веж, дзвіниці, дерев'яної церкви Воздвиження Чесного Хреста.

Переїзд в місто Коломия. Екскурсія в музей Писанки. Музей побудований у формі гігантської писанки (висота 13 м). Колекція налічує понад 6ти тисяч експонатів, що представляють традиції розпису всіх регіонів країни, роботи майстрів з Польщі, Чехії, Румунії, Словенії, країн Західної Європи та Америки. Традиції розпису можна побачити тільки тут. 

Екскурсія в музей народної творчості Гуцульщини і Покуття. Музичні інструменти, гуцульська кераміка, весільні вбрання, оздоблення справжньою покутської хати і унікальні твори народних умільців в кількість більше 50 тис. одиниць здивують кожного!

Прогулянка по славному місту Коломия.

Переїзд в Івано-Франківськ.

Трансфер групи на з / д вокзал.

Вартість для групи 10+1 осіб - 2250 грн. / люд

Вартість для групи 15+1 осіб - 2150 грн. / люд

Вартість для групи 20+1 осіб - 1980 грн. / люд 

Вартість для групи 30+2 осіб - 1850 грн. / люд 

Вартість для групи 40+2 осіб - 1730 грн. /люд

У вартість входить:

- Проживання в готелі «Надія», TWIN стандарт
- Харчування: 1 сніданок
- Екскурсійне обслуговування за програмою
- Транспортне обслуговування по програмі
Додатково оплачується:
-з/д проїзд
Вхідні білети в музеї: «Писанка» - 40 грн дорослі, 25 - діти, «Гуцульщина» - 50/30 грн
Бронювання тел./вайбер 0935765358, Наталя 
Або поштою: kidstour@ukr.net