Тури по Карпатам
тури
<span style="font-weight: bold;">Тур по Карпатам</span><br>
Тур по Карпатам
від 270 грн / людина
Івано-Франківськ - старовинне містечко з європейським затишком і комфортом. Горьд-фортеця в формі правильного шестикутника з бастіонами дивує кожного гостя. Тут зупиняється час, а казкові будинки оживають і наповнюють все містикою. Головна площа міста - Ринокс ратушею - найвищий пункт міста, а також єдиний в Україні ратушею в стилі конструктивізму. Вузенькі, вимощені бруківкою вулички, невисокі польські та австрійські будинки, затишні кафе і ресторації разом з історичними пам'ятками переносять в минуле міста Станиславова.
<span style="font-weight: bold;">Карпати 2 дні</span><br>
Карпати 2 дні
від 1180 грн / людина
 Яремче - мекка туристів. Найвідоміша пам'ятка - водоспад Гук на річці Прут. В Яремче можна побачити справжні зразки карпатської архітектури: багатоярусну дерев'яну церкву і ресторан «Гуцульщина», колоритну дерев'яну скульптуру українського Робін Гуда - Довбуша, прогулятися ринком унікальних гуцульських сувенірів. Ресторан «Гуцульщина» та дерев'яні храми побудовані без єдиного цвяха! 
<span style="font-weight: bold;">ТРАВНЕВІ СВЯТА В КАРПАТАХ </span>
ТРАВНЕВІ СВЯТА В КАРПАТАХ
від 1650 грн / людина
Івано-Франківськ - старовинне містечко з європейським затишком та комфортом, великою кількістю історичних пам’яток та цікавою історією. Старовинна Ратуша, Бастіон, співаючий фонтан, найвищий в Україні монумент Івана Франка, алея кованих скульптур, Художній музей з скульптурами Пінзеля, збережена Вріменська церква з унікальними фресками.