В Индии, начиная с детства, женский род ходит с точками на лбу. Кругом было тихо, как будто все вымерли...
 

ПЕРЛИНИ КАРПАТ

Маршрут туру: Івано-Франківськ - Коломия - Яремче - Косів 

Тривалість туру: 2 дні / 1 ніч 

Програма туру: 

День 1. Знайомство з Прикарпаттям: «Івано-Франківськ -Яремче- Коломия». 

Приїзд в Івано-Франківськ

Зустріч з керівником групи на ж / д вокзалі. Знайомство з містом "Станіслав". Сучасний Івано-Франківськ - в минулому Станіслав - був закладений як місто-фортеця за планом «ідеального міста», відомого з епохи Ренесансу. 7 травня 1662 місто отримало, Магдебурзьке право і вважалося одним з найкрасивіших міст, які входили до складу Речі Посполитої.Протягом екскурсії Ви побачите основні архітектурні і духовні пам'ятники центральної історичної частини міста, а саме: стару площу міста - площу Ринок; костел Пресвятої Діви Марії - зразок барокової архітектури з елементами ренесансу; греко-католицький кафедральний собор Святого Воскресіння Христового - твір австро-баварської школи середини 18 століття; Площа Шептицького - друга, після Ринкової, палац Потоцьких - пам'ятка історії та архітектури 17 століття та iнше. 

Переїзд в Яремче - перлину Карпатського регіону. Мiсто засноване у вузькій долині річки Прут, з усіх боків оточене карпатським вершинами. Завдяки цьому місто стало центром туризму і рекреації. Окрасою цього міста є каскадний водоспад «Пробій» на річці Прут. Поряд з водоспадом також знаходиться ринок гуцульських сувенірів.Відвідування вольєрiв і можливість погодувати диких кабанів та оленів. 

Переїзд в місто Коломия. Обід.Коломия - чарівний куточок природного ландшафту Прикарпаття, важливий духовний, культурно-мистецький, торгiвельний і господарський центр краю.Екскурсія по місту. Старовинне місто Коломия на лівому березі рiчки Прут - одне з найкрасивіших міст в Україні. Розквіт містобудування припав на австрійські часи, коли місто збагатилося багатьма пам'ятками архітектури. Протягом екскурсії Ви відвідаєте єдиний в світі музей Писанки, який представляє унікальну колекцію традиційного українського мініатюрного живопису на великодніх яйцях. Будівлю музею виконано у формі велетенської писанки (висота 13 м). Колекція налічує 10 тис. творів, що представляють традиції писанкового розпису всіх регіонів країни. А також Перший український громадський музей в Західній Україні - Коломийський музей «Гуцульщина» був відкритий 31 грудня 1935 р. Зараз це вже Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського.Поселення в міні-готель (Даймондз, Саморянка або Оазис).Вільний час для прогулянки по місту. Вечеря. Ночівля. 

День 2.

Серце Гуцульщини: «Косів - Яворів - Пістинь - Шешори» 

Сніданок. Звільнення номерів. 

Після сніданку, стежки нашого еко-туру поведуть Вас на Косівщину.Виїзд в Шешори, прогулянка на мальовничі Шешорські «Сріблясті водоспади» - невисокі, але казково красиві водоспади зачарують Вас своєю неповторною красою!Далі Вас чекає село Пістинь, де перейшовши по підвісному мосту через річку Пістинька, Ви потрапите в одну з найстаріших церков в Карпатах, яку побудували ще в 1600 році. 

Переїзд в Косів, який з давніх часів був центром гуцульського прикладного мистецтва. Тут розвивалися такі ремесла, як різьблення, вишивка, килимарство, кушнірство, мосяжництво, різьблення по кістцi і дереву, гончарство. 

Майстер-клас з гончарства!Виїзд в Яворів. Мальовниче карпатське село по праву вважається столицею виготовлення гуцульських «ліжникiв» (ковдри з натуральної овечої вовни). Відвідування народних майстрів, знайомство з даним видом декоративно-прикладного мистецтва. 

Майстер клас! Ви будете мати можливість спробувати свої сили і вміння у виготовленні справжнього гуцульського «ліжника».Обід. 

Трансфер на з / д вокзал Івано - Франківська.Вечеря (за бажанням). Від'їзд групи самостійно. 

Вартість туру на людину: 

 група 10 + 1 = 2190 грн /люд

 група 15 + 1 = 1990 грн /люд

 група 20 + 2 = 1940 грн /люд

 група 25 + 2 = 1840 грн /люд

 група 30 + 2 = 1530 грн /люд 

У вартість туру входить: 

• транспортне обслуговування автобусом єврокласу по всьому маршруту; 

• проживання в 4-х, 5-ти і 8-ми - місних номерах, вигоди на поверсі, м.Коломия (1 нiч) 

- харчування: 1 сніданок, 2 обіди, 1 вечеря; 

• екскурсійне обслуговування,

- Вхідні квитки; 

- Майстер - класи з терапевтичної кераміки та «ліжника» 

• медична групова страховка. 

+1 або + 2 керівника групи - безкоштовно! 

Додатково сплачується: 

- з / д проїзд. 

Важливо:

- в програму туру можуть вноситися зміни зі збереженням загальної кількості послуг при виникненні непередбачених обставин (погодні умови, транспортні затори); Прохання мати з собою зручний одяг і взуття відповідно до сезону та враховуючи специфіку гірського клімату! 

Бронювання тел./вайбер 0935765358 Наталя