В Индии, начиная с детства, женский род ходит с точками на лбу. Кругом было тихо, как будто все вымерли...
 

Костюмована театралізована екскурсія "Львів крізь століття"

Львів завжди вабить своєю красою і неперевершеністю. Втім ми спробуємо здивувати Вас на нашій костюмованій шоу-екскурсії «Львів крізь століття». 

На цій екскурсії Ви – разом з історичними персонажами Львова: мудрим бургомістром, хитрим євреєм, бароном жебраків, строгим монахом і веселими батярами -  мандруватимете в часі вуличками середньовічного Львова. У розважальній та цікавій формі Ви дізнаєтесь про те, чим прославились і які рекорди поставили львівські мери у часи Середньовіччя. У єврейському кварталі Вас розважатиме єврей-танцівник, який проведе почесних гостей нашого міста рідними місцями, показуючи цікаві львівські кнайпи, де у меню немає фіксованих  цін, а з будинків просто посеред вулиці звисають дракони. Тут Ви дізнаєтесь, яка ж нація навчила львів’ян так вигідно торгувати і як євреї неодноразово змінювали обличчя нашого міста.

Барон жебраків особисто покаже Вам свої володіння і навіть «по секрету» розповість як можна було отримати у Львові «ліцензію» на жебракування. Охочих він навчить своєму ремеслу і підкаже, як стати мільйонером, не сплачуючи податків! Монах заведе усіх екскурсантів до наймістичнішого підземелля Львова. Там він покаже свої келії й розповість про те, кому треба дякувати за смачне львівське пиво. Львівський батяр розкаже про танці, мову і жартівливу культуру львівських батярів 

Тривалість: 1,5 години  

Тип: пішохідна

Вартість екскурсії для готових груп: 

120 грн/дититна для групи від 20 до 30 осіб, 110 грн для груп 40 осіб

150 грн/дорослі для групи від 20 до 30 осіб, 140 грн для груп 40 осіб

250 грн/люд, для груп з 10 осіб

У вартість входить:

1. Послуги гідів-акторів

2. +2 супроводжуючих дитячих груп - безкоштовно!

Бронювання тел./вайбер 0935765358