В Индии, начиная с детства, женский род ходит с точками на лбу. Кругом было тихо, как будто все вымерли...

 

Давня столиця Київської Русі - 1 день

м. Київ, зустріч на з / д вокзалі.

Речі залишаємо в камері схову. 

Трансфер з вокзалу + позитивна оглядова транспортна екскурсія по місту + Пейзажна алея (4 години). 

 Під час екскурсії Ви не тільки поринете в атмосферу стародавнього міста, а й отримаєте масу позитивних емоцій! 

Спочатку: оглядова автобусна екскурсія по місту з історією в 1500 років, столиці колись древньої і могутньої держави - Київська Русь. Екскурсія проходить в повчально-ігровій формі, розповідь буде складатися не з сухих дат та історичних подій, а буде в доступній легко запам'ятовується формі.

Ви побачите: Володимирський Собор, Собор Софії Київської - перший в Україні пам'ятник архітектури, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, побудований в XI столітті за наказом князя Ярослава Мудрого; Старокиївську гору - історичний центр Києва, саме тут розташовувався «град» Кия, Ольги, Володимира та всіх князів київських; Михайлівський Золотоверхий Монастир, унікальний за своєю архітектурою і розпису, вважається першим собором Києва з золотими куполами, Золоті ворота, одні з чотирьох пропускних оборонних споруд граду Києва. 

Далі: екскурсія «Пейзажна алея» + позитивні скульптури Києва.У листопаді 2009 на Пейзажній алеї було відкрито Дитячий парк, завдяки старанням самих киян, а саме мешканців навколишніх будинків. Що цікаво державні та міські фінанси зовсім не були задіяні! Автором казкового проекту став уже відомий художник і скульптор Костянтин Скретуцький. На пейзажної алеї живуть гігантські коти-стоноги, слони-фонтани, закохані зебри і гігантські горобці. А на стінах викладена мозаїка з дитячими обличчями, навіть такий невід'ємний атрибут, як сміттєві урни не обділений увагою - вони виконані у вигляді гральних кісток-кубиків.

 Діти і дорослі тепер мають можливість відпочити на лавочках у формі кролика, ворони і кота. А в 2010 році, з'явилося продовження чудового дитячого парку, а саме майданчик «Аліса в країні чудес». Дитячі гірки зроблені за мотивами однойменного роману, тут і чарівний кролик, і чеширский кіт, і чарівна гусениця. 

 Ви хочете просто відпочити і побачити те, що змусить посміхнутися, підніме настрій? В цьому Вам допоможуть такі жителі Києва як: Кот з вилок, Бронзовий кіт Пантелеймон, Їжачок в тумані, Київська Балерина, Закохані ліхтарі, Дерево зі стільцями, Серце любові і інші його визначні пам'ятки. 

 Обід в кафе міста. Вільний час.

Пропонуємо факультативно (за доп. плату), переїзди на міському транспорті:

 - Відвідання Києво-Печерської (з гідом-працівником Музею), духовного серця столиці, одного з перших по часу заснування монастирів на Русі. Ви побуваєте в ближніх печерах, Успенському соборі, дзвіниці та Троїцької церкви. Відвідайте Музей мініатюр.

- Меморіал Батьківщина-мати, панорама Києва -прогулка без екскурсії - самостійно. Панорама Лівоборежжя, фото-пауза. 

Повернення на з / д вокзал самостійно.

Вартість для групи 10+1 осіб - 420 грн. / люд

Вартість для групи 15+1 осіб - 365 грн. / люд

Вартість для групи 20+1 осіб - 315 грн. / люд

Вартість для групи 30+2 осіб - 290 грн. / люд

Вартість для групи 40+2 осіб - 275 грн. /люд

У вартість входить:

 - Екскурсії (професійний гід 6 годин) і транспорт (єврокласу) за програмою (4 години);

 - Супроводжуючий групи (+1 або +2 люд) - безкоштовно; 

 - Обід. 

Додатково оплачується:

 -З/Д проїзд; вхідні квитки, проїзд на міському транспорті.

 Бронювання за тел./вайбер 0935765358, Наталя

 Або поштою: kidstour@ukr.net